Våre ansatte

Et fullservicebyrå innen økonomiske og administrative tjenester

TA KONTAKT

Brede Gjestang

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører

Tlf: 6393490390663018

Mail: brede@kr-okonomi.no

Anne Simensen

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 63934915

Mail: anne@kr-okonomi.no

Kristin Holt

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 63934906

Mail: kristin@kr-okonomi.no

Mohammad Ahmadian

Controller / Autorisert regnskapsfører

Tlf: 63934904

Mail: mah@kr-okonomi.no


Nina Jankowski

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 63934913

Mail: nina@kr-okonomi.no

Trang Nguyen-Bui

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 63934911

Mail: trang@kr-okonomi.no

Sissel Fladby

Controller / Autorisert regnskapsfører

Tlf: 63934912

Mail: sissel@kr-okonomi.no

Hua Lan

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 63934910

Mail: hua@kr-okonomi.no

Jolanta Huberska

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 63934908

Mail: jolanta@kr-okonomi.no