Våre ansatte

Et fullservicebyrå innen økonomiske og administrative tjenester

TA KONTAKT

Brede Gjestang

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører

Tlf: 90663018

Mail: brede@kr-okonomi.no

Anne Simensen

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 94462719

Mail: anne@kr-okonomi.no

Kristin Holt

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 94462712

Mail: kristin@kr-okonomi.no

Mohammad Ahmadian

Controller / Autorisert regnskapsfører

Tlf: 94462710

Mail: mah@kr-okonomi.no

 

Nina Jankowski

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 94462716

Mail: nina@kr-okonomi.no

Trang Nguyen-Bui

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 94462718

Mail: trang@kr-okonomi.no

Sissel Fladby

Controller / Autorisert regnskapsfører

Tlf: 94462720

Mail: sissel@kr-okonomi.no

Hua Lan

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 94462709

Mail: hua@kr-okonomi.no

Jolanta Huberska

Regnskapsmedarbeider

Tlf: 94462708

Mail: jolanta@kr-okonomi.no